Magazin

MERYEM UZERLİ’DEN SEVENLERİNE İLGİNÇ MEKTUP

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı ‘Hürrem’ karakteriyle Türk izleyicilerin kalbini fetheden Meryem Uzerli, sevenlerine bol inşallah’lı ve aşk temennili bir yeni yıl mektubu yazdı.

“Tükenmişlik sendromu” gerekçesiyle ani bir kararla diziden ayrılıp Almanya’ya yerleşen ve bebeğini burada doğurma karar alan ünlü oyuncu, hayranlarıyla iletişimini koparmıyor.

Güzel oyuncu, yeni yıl dolayısıyla bir mektup kaleme aldı. İşte bolca dua ve temenninin olduğu, “Sizin Meryem” ifadesiyle biten mektup:

 

“Sevgili arkadaşlar , Ben size buradan çok güzel yeni bir yıl, 2014 dilemek istiyorum!

Ben özel , kendim için söyleyebilirim: İlginç, farklı bir yıldı ve artık bu 2013 arkamda bırakabilirim diye mutluyum.

2013 benim yanımdan ayrılmak isteyenlere teşekkür etmek istiyorum ( Kolay değildi tabi ama onların sayesinde , kendimle alakalı , hayat üzerine ve sevgi ile alakalı daha çok şey öğrendim ) ve yanımda Kalanlara ve hep yanımda olanlara da teşekkür ediyorum.

ben çok teşekkür ediyorum ki : çok iyi arkadaşlarım var diye! Özelikle Allah’a teşekkür etmek istiyorum bana 2013 özel bir ruh / insan gönderdiği için – bu 2013 en büyük sürpriz ayni zamanda en büyük hediye oldu! Ben 2013 öğrenebildiğim her şey için teşekkür ediyorum . Tüm mutlu anlarım için, tüm gözyaşlarım , üzüntülerim için.

Fakat size özel teşekkür etmek istiyorum! Bütün iyi dilekleriniz için , sevginiz ve varlığınız için!

Eminim 2014 Gene daha fazla beraber olacağız ve Bunun için çok mutluyum.

O zaman kadar sizler için : en iyi dileklerim!!! Ve simdi sonunda sizlerle özel dileklerim paylaşıyorum 2014 için

Benim bebeğim sağlıklı ve iyi bu dünyaya gelsin , (inşallah) Ailem , arkadaşlarım , hepiniz sağlıklı ve iyi olalım , (inşallah) Belki günün birinde Gene aşık olmak, ama iyi kalpli birine ve benim kalbimin değerini bilen birine (inşallah)

Derin bir ruhunu sayıp olan birine ve Allah ile güçlü bir bağlantı kuran birine ..(İnşallah )Ve sonunda: Sizi yeni güzel projelerle ile mutlu etmek (inşallah )
Tüm dilekleriniz için dua edeceğim – istediğiniz her iyi Dilek gerçekleşsin diye! (inşallah) Allah’a emanet olun, sizi hep korusun! Sizi seviyorum. “Sizin Meryem”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu