ManşetYerli Dizi

Meryem Uzerli’nin dizisi Gecenin Kraliçesi’nin konusu ne?

Ekrana gelmesi yılan hikayesine dönen Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaştıkları Gecenin Kraliçesi nihayet başlıyor. Dizi 12 Ocak Salı akşamı saat 20:00’de Star’da ekrana gelecek.

Yapımını O3 Turkey’in üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan biraderlerin yaptığı Gecenin Kraliçesi’nde Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi oyuncular yer alıyor.

İzleyicinin uzun süredir beklediği “Gecenin Kraliçesi” dizisinin ilk bölümü Güney Fransa’da, dünyanın parfüm merkezi olarak kabul edilen Grasse şehrinde çekilen sahnelerden oluşuyor.

İzleyici Selin ve Kartal’ın aşkına şahitlik edecek.

Gecenin Kraliçesi, salı akşamları Fox’un dizisi Aşk Yeniden ve ATV’nin dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la kıyasıya bir reyting rekabetine girişecek.

gecenin_kralicesi (1)

Gecenin Kraliçesi’nin Konusu: 
Selin (Meryem Uzerli) ve Kartal’ın (Murat Yıldırım) hikayesi; Fransa seyahati sırasında tesadüfen Selin’le yolları kesişen Kartal Selin’e ilk gördüğü anda aşık olur. Kartal ve Selin için beklenmedik bir anda gelen bu büyüleyici aşk bir gecede solacak olsa da onlar bu aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulacak olaylara gebedir.

KÜNYE

Yapım : O3 Turkey
Yönetmenler : Yağmur Taylan ve Durul Taylan
Oyuncular : Meryem Uzerli (Selin), Murat Yıldırım (Kartal), Uğur Polat (Aziz) Funda Eryiğit (Esra) Seda Akman (Hüma) Selim Bayraktar (Hakan) Burak Deniz (Mert),Deniz Celiloğlu (Emre)

Yayın Günü: 12 Ocak Salı
Yayın Saati: 20.00 / 1.bölüm

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu