Magazin

Meryem Uzerli’nin yeni aşka yelken açtığı isim eski sevgilisi mi?

Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra mesleki kariyeri açısından istediği istikrarı bir türlü bulamayan ünlü oyuncunun özel hayatında da istikrarsızlık haklim. Meryem Uzerli, özel hayatında da aradığı istikrarı bir türlü bulamıyor. Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro’dan ayrılan Uzerli, eski sevgilisiyle birlikte çektirdiği fotoğraflarla gündemde. Eski aşkına döndüğü şeklinde haberler konu olan Meryem Uzerli’nin,  Alp Özcan’la aylar sonra yeniden buluştuğu iddia edildi.

MERYEM UZERLİ’NİN YENİ SEVGİLİ Mİ?

Hatırlanacağı gibi ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken ikili, sürpriz bir şekilde ayrılık kararı almış ve yolları ayrılmıştı. Meryem Uzerli ve ünlü iş adamı Alp Özcan, önceki gece yeniden bir araya geldi. Magazin medyasında ikilinin yeniden bir arada olduklarına dair haberler çıkıyor.

Çıkan haberlere bakılırsa güzel oyuncu Meryem Uzerli ile eski aşkı Alp Özcan, ortak dostları sayesinde yeniden bir araya geldi. İlişkileri evlilik yolunda ilerlerken ayrılan ikili, geçtiğimiz yıl farklı isimlerle aşk yaşamaya başlamıştı.

blank

MERYEM UZERLİ ARADIĞI AŞKI YAKALAYAMADI

Ünlü iş adamı, gönlünü Hollandalı manken Stephanie van Arendonk’a kaptırırken Uzerli de mutluluğu Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro’da buldu. Ancak Uzerli ile Özcan’ın hayatlarında açtıkları bu yeni sayfa da hüsranla sonuçlandı.

Sevgililerinden ayrılan eski aşıklar, geçtiğimiz gün İstanbul’a gelen yakın dostları Hollywood’lu yapımcı Mohammed Al Turki için aylar sonra bir araya geldi. Dünyaca ünlü yapımcıyı İstanbul’da ağırlayan ikilinin aylar sonraki buluşması iddiaya göre küllenen aşkı yeniden alevlendirdi. Arap asıllı yapımcı Mohammed Al Turki’yle bir mekanda yemek yiyen ikili, geceden ayrı ayrı paylaşım yapmayı tercih etti.

TATİL YAPACAKLAR

Turki’yle fotoğraflarını arka arkaya Instagram’da paylaşan Meryem Uzerli’yle Alp Özcan’ın bu hamlesi gözden kaçmadı. İkilinin aşklarına bir şans daha vermek için gözlerden uzak Londra’da buluşup tatil yapacağı da konuşulanlar arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu