Yerli Dizi

Meryem Uzerli’nin yeni dizisinin çekimlerine neden başlanamıyor?

Meryem Uzerli’nin yeni başlayacak dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Uzun zamandan beri başlaması beklenen dizide senaryo konusunda yaşanan sorun Kerem Deren ve Pınar Deren ikilisiyle anlaşma yapılarak çözülmüştü. Uçankuş’un haberine göre Ama bu kez de senaristlerle dizinin yönetmenleri Yağmur-Durul Taylan kardeşler arasında sıkıntılar yaşanıyor.

Destekten TR

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle önemli bir popülerlik kazanan Meryem Uzerli’nin yeni dizisi Cesaret adlı dizide çıkan krize yapım şirketinin el koyduğu haber veriliyor.

Destekten TR

Meryem Uzerli’nin başrolünü Murat Yıldırım’la paylaşacağı dizinin aylardır senaryo sorunu çözülmesinin ardından bu kez de Ancak bu kez de senaristler ile yönetmen kardeşler arasında olay çıktığı iddia edildi.

Destekten TR

Taylan kardeşler, senarist Deren çiftinin  her şeye karışmasından rahatsız oldukları ve “Böyle olmaz, böyle çalışamayız” çıkışı yaptıkları iddia edildi.

Kriz büyümesinin ardından yapımcı şirketin  olaya el koyduğu ileri sürülüyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR