Magazin

Meryem Uzerli’ye yeni sevgilisinden bahçeli villa

Meryem Uzerli turnayı gözünden vurdu. Uzerli yeni sevgilisi iş adamı Alp Özcan ile muhteşem günler yaşıyor. Son olarak işadamı sevgilisi Uzerli’ye Fransa’nın gözde tatil cenneti St. Tropez’de bahçeli villa kiraladı.

Geçtiğimiz ay yeni bir aşka yelken açan Meryem Uzerli yeni sevgilisinin bonkörlüğü ile sultanlar gibi yaşıyor. Bir yatçılık firmasının sahibi olan Alp Özcan kendisinin bir ofisinin de bulunduğu Fransa’nın göz kamaştıran tatil cenneti diye anılan St. Tropez’de bahçeli bir villayı Meryem Uzerli ve kızı Lara için tahsis etti.

Fransa’nın zenginlerinin yaz tatillerini geçirdiği beldedeki lüs villanın kira bedeli ise adeta dudak uçuklatıyor. Aylık 8 bin euro kira bedelinin ödendiği muhteşem villada Uzerli ve kızı Lara gözlerden uzak mükemmel bir tatil geçirmenin planlarını yapıyor.

Uzerli, yazlığına gitti bile

Gecenin Kraliçesi ile beklediği başarıyı bu yıl televizyonda yakalayamayan Meryem Uzerli işte kaybetse de aşkta kazandı. Sevgilisi tarafından kendisine kiralanan ve kızıyla yaz aylarını geçireceği St. Tropez’deki villasına şimdiden giderek hazırlıklarına başlayan Uzerli’nin çok mutlu olduğu gelen haberler arasında yer alıyor. Uzerli bir ön çalışma yapmak ve yaşayacağı mekanı düzenlemek için gittiği St. Tropez’de kısa bir ön tatil de yapmayı planlıyor. Sevgilisinin ismi her ne kadar herkes tarafından bilinnse de Uzerli, Fransa tatilinden sevgilisinin kendisine sarılmış pozunu sosyal medyadan paylaşırken sevgilisi Alp Özcan’ın yüzünü gizlemeyi tercih etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu