Yerli Dizi

MERYEM UZERLİ’NİNKİ HAYRANLIK MI MÜTEVAZILIK MI?

meryem-uzerli

Magazin Gazetecileri Derneği’nin töreninde Kıvanç Tatlıtuğ’un sahneye daveti sırasında çekilen fotoğraf, pekçok mecrada Meryem Uzerli’nin yakışıklı oyuncuya hayranlığı olarak verildi. Peki aynı kareyi mütevazılık ve samimiyet olarak da okumak mümkün değil mi?

Meryem Uzerli’nin Kıvaç Tatlıtuğ hayranlığı

 

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) Altın Objektif Töreni’nde Yılın En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu ödülünü alan Meryem Uzerli aynı masayı paylaştığı Kıvanç Tatlıtuğ’u ödülünü alıken uzun süre ayakta alıkışladı.

 

Uzerli ödülünü aldıktan sonra aynı masada oturduğu Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden’e iltifatlar da bulundu. Uzerli, “Çok güzel bir ödül töreninde böyle bir ödül aldığım için çok mutluyum. Kıvanç Tatltuğ ve Songül Öden gibi isimler ile aynı masada oturmaktan gurur duyuyorum. Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden gibi isimler ile onalrın bir parçası olduğum için Allah’a şükrediyorum” dedi. Gecede Meryem Uzerli’nin taktığı tek taş yüzükten sonra sevgilisi Can Ateş’in evlilik teklifi mi ettiği sorularını akıllara getirdi. En kısa zamanda tatile çıkacağını ifade eden Uzerli, “Ben sizlerden korkmuyorum. Yakalanma korkum yok” diyerek son günlerdeki selülit polemikleri sonrası vücuduna olan güvenini deklare etti.

 

Kıvanç ile Songül aynı masada

 

Yılın En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu ödülünü alan Kıvanç Tatlıtuğ ise ödülü almaktan mutlu olduğunu belirttikten sonra sahnede kendisine iltifata bulunan Meryem Uzerli’ye karşılık verdi. Tatlıtuğ, “Meryem Uzerli o kadar naif, kibar ve doğal ki aramıza katıldığın için çok mutlu oldum” dedi. Bu arada ödül töreni boyunca Kıvanç Tatlıtuğ’un Gümüş dizisindeki eski partneri Songül Öden ile aynı masada olması dikkatlerden kaçmadı.

 

Milliyet

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR