Yerli Dizi

Meryem Uzerli’ye ücret indirimi şoku

Uzun bir süre ekrana uzak kalan ve Star’da Gecenin Kraliçesi adlı projeyle TV ekranlarına dönüş yapan Meryem Uzerli’yi zor günler bekliyor. Güzel oyuncu, düşük reytinglerden sonra bu kez de yapım şirketinin ücretinde indirim istemesiyle şok yaşıyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisinden ‘tükenmişlik sendromu’ tanısıyla  ayrılan güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin yeni projesi derdine çare olmadı. Düşük reytingler nedeniyle canı hayli sıkkın olan Uzerli,  yapım şirketinin yeni talebiyle bir şok daha yaşadı.

Meydan gazetesinin haberine göre kulislerde bölüm başı 170 bin lira alan güzel oyuncunun 13 bölüm ücreti olan 2 milyon 200 bin lirayı peşin aldığı şimdilerde ise yapım şirketinin ücrette indirim istediği konuşuluyor.

Habere göre yeni bölümler için kanal 50 bin lira indirim teklif ettiği Uzerli’nin  teklifi kabul etmediği haber veriliyor. Yaşadığı moral bozukluğu bu gelişmeyle daha da artan Uzerli’nin kısa bir süreliğine de olsa dinlenmek için Almanya’ya gitmek istediği ancak yapım şirketi buna izin vermediği konuşuluyor.

Bu yaşananlardan sonra güzel oyuncunun morali bozuk bir şekilde çekimlere devam etmek zorunda kaldığı da gelen haberler arasında.

Gecenin Kraliçesi’nin ekran macerasına ne kadar daha devam edeceği konusu ise belirsizliğini koruyor.

Türlü problemler dolayısıyla yayın hayatı gecikmeli başlayan, adı değişen ve ekibinde defalarca değişim yaşayan Gecenin Kraliçesi dizisi düşük reytingler nedeniyle hem yapım şirketinin hem de kanalının yüzünü güldürmemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu