Mesai Bitimine Kadar Başvurana Trink Diye 20 Bin Lira! Eylül Ayı Emekli Promosyonunda Çılgın Rakamlar!

Eylül ayının gelişiyle birlikte emekli promosyonu kampanyaları bir kez daha araştırmalara konu olurken, Akbank duyurusunu yaptı. 30 Eylül 2023 tarihine kadar emeklilere promosyon ödemesi yapacağını aktaran Akbank, aynı zamanda tutarlarının güncel halini de detaylandırdı. Böylelikle Eylül ayında emeklilerin ne kadar promosyon alacağı belli oldu.

2023 Eylül ayı emekli promosyonu kampanyaları tam gaz devam ederken Akbank’tan duyuru geldi. 30 Eylül tarihine kadar emeklilere 10 bin TL’ye varan nakit ödül vereceğini duyuran Akbank, başvuru şartlarını da açıkladı. Peki, Eylül ayı Akbank emekli promosyonu tutarları ne kadar oldu? Kimler emekli promosyonu alabilecek? Başvurular nasıl yapılıyor? İşte tüm merak edilenler…

Akbank Eylül 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası

Türkiye’nin en çok kullanılan özel bankalarından biri olan Akbank, Eylül ayı emekli promosyonu kampanyasını duyurdu. Maaşın üzerine nakit ödül veren Akbank, ayrıca 3 bin liralık chip-para ödülü verdiğini de ekledi. Böylelikle de 10 bin lira maaş alan bir emeklinin 7 bin nakit, 3 bin de chip-para olmak üzere Akbank’tan 20 bin lira alacağı hesaplandı. Peki, maaşa göre emekli promosyon tutarları ne kadar oldu?

Akbank Eylül 2023 Emekli Promosyon Tutarları (Güncel)

16 milyondan fazla emekli vatandaşın ilgiyle takip ettiği emekli promosyonlarında Akbank, tutarlarını duyurdu. İşte maaş aralıklarına göre verilen emekli promosyon ödülü tutarları:

  • Aylık 3.499 TL’ye kadar maaş alan emeklilere 4.200 TL
  • Aylık 3.500 ile 7.499 TL arasında maaş alan emeklilere 4.850 TL
  • Aylık 7.500 ile 9.999 TL arasında maaş alan emeklilere 6.250 TL
  • Aylık 10.000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere 7.000 TL

Akbank’tan 3 Bin Lira Chip-Para Ödülü!

Maaşını Akbank’a taşımayı ve 3 yıl boyunca Akbank’tan almayı taahhüt eden emekli vatandaşlar, yukarıda belirttiğimiz maaş aralıklarına göre promosyon ödemesi alacaklar. Promosyon ödemesine ek olarak, 3 bin liraya varan chip-para ödülü de verilecek. Chip-paralar ise nakit harcamalarda kart üzerinden kullanılabilecek.

Kampanya dönemi içinde kredi kartı olmayan emekli müşteriler, isterlerse Axess ya da Wings kredi kartı başvurusunda bulunabilecekler. Kart onayı gelip, 12 ay boyunca tek seferde ya da toplamda 2500 TL harcama sözü verenlere de 3 bin lira chip-para verilecek. Böylelikle de emekliye 10 bin TL’ye varan bir ödeme yapılmış olacak. Ek ödemeyle birlikte 10 bin TL maaş alan bir emekli, Akbank’a geçiş yaptığında maaşıyla birlikte toplamda 20 bin TL ödeme alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir