Magazin

Mesut Yar Twitter hesabını ele geçirmeye çalışan korsanıyla dalgasını geçti

Posta gazetesi TV yazarı Mesut Yar’ın başı Twitter hesabını ele geçirmek isteyen korsanla dertte.  Sosyal medya hesabından Twitter hesabını ele geçirmek isteyen bilgisayar korsanına matrak bir mesaj veren Mesut Yar, “Ara beni vereyim şifremi” açıklamasıyla korsanla dalga geçmeyi ihmal etmedi. Bilgisayar korsanının matrak cevap karşısında nasıl bir tavır takınacağı, hesabı ele geçirme azminden vazgeçip geçmeyeceği merak ediliyor.

MESUT YAR’IN KORSANLARLA BAŞI DERTTE

Ünlülerin sosyal medya hesaplarını ele geçirmeyi marifet sayan bilgisayar korsanlarının son kurban adayı Posta Gazetesi TV yazarı ve TV programcısı Mesut Yar oldu. Twitter hesabını ele geçirmek isteyen bilgisayar korsanına yönelik yaptığı paylaşımda ilginç bir mizah örneği veren Mesut Yar’ın paylaşımı çok konuşulacağa benziyor.

“YENGEN BOZULUYOR!”

Korsanın azmine adeta şapka çıkaran Mesut Yar, Twitter’da korsanıyla ilgili şunları yazdı:

“Güzel kardeşim bak yeni yılın ilk günü,yine hesabımı kurcalıyorsun.Hayır, mesaj zırt pırt uyandırmasa sorun yok.Yengen de bozuluyor.Ara beni vereyim şifremi.Şu sebatla taşı delerdin,atomu parçalardın,Merih’te uzun eşek oynardın.Twitter çok hafif sendeki kapasiteye! İyi geceler”

blank

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu