ReytingTelevizyon

Mesut Yar’dan 2016 televizyon analizinde nokta atışı vuruşlar…

2016 yılında en çok izlenen eğlence ve yarışma programı Survivor oldu. 2016 yılında rakiplerini ezici bir farkla geçen Survivor 2016 hakkında Posta Gazetesi’nden Mesut Yar “Gecikmeden istatistik verelim…” başlıklı bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

2016 yılında en çok izlenen diziler, en çok izlenen haber programları, yarışma programları ve çürük domates ödülleri kimlere verildi. Hangi kanallar rekabette ipi göğüsledi?

Destekten TR

Mesut Yar 4 Ocak tarihli köşesinde istatistiklerle 2016 yılını değerlendirdi. 2016 ile ilgili olarak “2016 yılında en çok izlenen eğlence programı ve Yarışma dizilimi ilginç. Toplam izleyici grubunda birinci sıraya Survivor oturmuş. Bu yarışmayı yine Tv 8’de yayınlanan O Ses Türkiye izlemiş. Üçüncü sırada Show TV imzalı Güldür Güldür Show bulunuyor. Dördüncülük de Kim Milyoner Olmak İster’e (atv) kalmış. AB grubunda da bu sıralama reytingleri bir parça daha yüksek olarak aynı şekilde gerçekleşmiş. Ben Bilmem Eşim Bilir (Kanal D) ile Çarkıfelek de (Show TV) gözle görülür reytinglere imza atmış. Ağırlıklı olarak da Ramazan ayında!” yorumlarını yaptı.

Destekten TR

Yazının tamamına ulaşmak için tıklayınız 

Destekten TR
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR