Televizyon

Mesut Yar’ın “Okan Bayülgen Fox TV’de” haberi doğru çıkmadı!

Posta gazetesi Yazarı Mesut Yar, ünlü televizyoncu Okan Bayülgen’in yeni programı için Fox TV ile anlaştığını yazdı. Ancak FOX TV’ye yakınlığı ile bilinen Medyafaresi adlı site, haberin doğru olmadığını yazdı. Sözkonusu site, Okan Bayülgen haberini “yönetimi bu iddiayı doğrulamadı” şeklinde gördü.

OKAN BAYÜLGEN’İN FOX TV’DE PROGRAM YAPMAYACAK

Okan Bayülgen’in yeni dönemde FOX ekranlarında olacağı iddiası medya sitelerinin gündemine bomba gibi düştü.
FOX TV’nin Okan Bayülgen ile anlaştığı iddiası doğru olmadığı haberin tamamen asılsız olduğu anlaşıldı. Halen FOX TV’nin  Okan Bayülgen’e program yaptırma düşüncesi bulunmadığı öğrenildi.

MESUT YAR NE YAZMIŞTI?

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın yazısından ilgili bölüm şöyleydi:
“Çoktandır Bodrum’daki sanat kulübüyle ilgilenen Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerde FOX semalarında göründü. Hemen ardından iki kulis çıktı. Birincisi Okan’a hafta içi her gün talk şov yaptırılma olasılığı, ikincisi ve daha güçlü olanı sezon sonuna doğru bir yarışma sundurma ihtimali. Okan’ı bilmem ama siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu