Magazin

Metin Hara Adriana Lima aşkına nazar değdi… Bağları kopardı

Metin Hara Adriana Lima aşkından kötü haber geldi. Metin hara’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra futbolcu Julian Edelman ile aşk yaşamaya başlayan Adriana Lima’nın, Hara ile tüm bağını kopardığı konuşuluyor. Ünlü top model Adriana Lima’nın, sosyal medya hesabından genç yazarın ailesini takipten çıkarması da ayrılık haberine delil olarak yorumlandı.

ADRIANA LIMA BU KEZ BAĞLARI KOPARDI

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ve yazar Metin Hara bir süre önce ayrıldı. Amerikan futbolu oyuncusu Julian Edelman ile yeni bir aşka yelken açtı.

Ayrıca ikilinin 2017’de sekiz ay birlikte yaşadıkları ortaya çıktı. Eski aşkına ikinci bir şans veren Adriana Lima, dün Metin Hara ile olan iplerini de tamamen kopardı. Genç yazarın anne ve babasını sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı.

Sosyal medya kullanıcıları ise Adriana Lima’nın bu hareketini “Geçmişini silip süpürdü” şeklinde yorumladı.

KADINLAR SİZ REHABİLİTASYON MERKEZİ DEĞİLSİNİZ”

Adriana Lima, ayrılıktan sonra “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil” ifadelerini kullandı. Geçen günlerde de Metin Hara’nın kendisini kullandığını vurguladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu