Magazin

Mevlüt Tezel’in Tuba Büyüküstün’le ilgili”umarım doğru değildir”dediği haber ne?

Tuba Büyüksütün ve eşi Onur Saylak’ın evliliklerinin akıbeti şu sıralar magazin basınının en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Geçenlerde medyada çıkan bir habere göre ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün boşanma sorularına muhatap olmamak için magazin basınını atlatmak gayesiyle yanlış bir işe girişmiş. Ünlü oyuncu objektiflerden kurtulmak için iddiaya göre şoförüne kırmızı ışıkta durmama talimatı vermiş. Büyüküstün’ün aracı tam dört kez kırmızı ışık ihlali yapmış.

Sabah’ın yazarı Mevlüt Tezel, haberi köşesine taşıdı. Tuba Büyüküstün’ün 4 kırmızı ışık ihlali yaptığını anlamak için oyuncunun arkasında onu takip eden ekibin de aynı ihmali yapmış olmaları gerekir diye yazan Tezel, “dört kez kırmızı ışıkta geçecek, insanların hayatını tehlikeye atacak kadar önemli şey ne olabilir ki? Gazetecilerden kaçmak için başka insanların hayatını tehlikeye atmanın alemi ne?” diye sordu.

İşte, Mevlüt Tezer’in o yazısı:

******************

‘Onur Saylak’tan boşanacağı iddiası hakkında konuşmak istemeyen Tuba Büyüküstün, gazetecileri atlatmak için şoförüne kırmızı ışıkta durmama talimatı verdi. Oyuncunun şoförü kuralları hiçe sayarak tam dört kez kırmızı ışıkta geçti.’
Güzel fotoğraf enteresan haber! Umarım muhabir arkadaşlar sırf bu fotoğrafın hatırına ya da Büyüküstün kendilerini atlattı diye gerçek öyküyü habere uyarlarken kurgusal oyunlara başvurmadılar! Dört kez kırmızı ışıkta geçtiğini saptamak için Büyüküstün’ü takip etmeleri, hatta onların da kırmızı ışıkta geçmeleri gerekiyor! Benim anlamadığım magazin dünyasında dört kez kırmızı ışıkta geçecek, insanların hayatını tehlikeye atacak kadar önemli şey ne olabilir ki? Gazetecilerden kaçmak için başka insanların hayatını tehlikeye atmanın alemi ne? Madem gazetecilere görünmek istemiyorsun, o zaman otur evinde!
Umarım bu haber doğru değildir, Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi seçilmiş bir sanatçıya, hiç yakışmaz böyle bir hareket!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu