Yerli Dizi

MF Yapım Kalp Atışı’ndaki tepki çeken o sahneler için açıklama yaptı

Kalp Atışı dizisindeki eleştirilere neden olan sahne ile ilgili dizinin yapımcısı MF Yapım’dan açıklama geldi. Yapım şirketinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan yazılı açıklamada yanlış anlamaya neden olunduğu için Türk emniyeti ve Türk halkından özür dilendi.

MF YAPIM O SAHNELER İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

MF Yapım’ın o açıklaması:

 

blank

ÖZEL HAREKATÇILAR KALP ATIŞINDAKİ O SAHNELERE TEPKİ VERMİŞTİ

Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisine tepki Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyelerinden geldi. “Kalp Atışı” adlı dizide özel harekat polislerinin küçük düşürüldüğü” iddia edilmiş ve yayıncı kuruluşun Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bırakılmıştı.

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği Başkanı Uğur Yenen, yaptığı açıklamada, hayatın olağan akışı içerisinde böyle bir sahnenin yaşanamayacağını belirtti. Konu ile ilgili adli mercilere suç duyurusunda bulunduklarını dile getiren Yenen, bayrağı indirtmemek, ezanı susturmamak, vatanı böldürtmemek ve millete diz çöktürtmemek için son iki yılda 100’den fazla şehit, 200’den fazla gazi verdiklerini ifade etti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu