M.Bey/Özel

MHP ile gerilim Habertürk TV’yi sarstı…Üst düzey istifalar art arda geldi (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Habertürk TV’de heyecanlı dakikalar… MEDYABEY’ egelen duyumlara göre kanalda üst düzey yöneticilerin istifa ettikleri haber veriliyor. MHP ile Habertürk kanalı arasında yaşanan gerilim sonucu istifalar art arda geldi.

KÜRŞAT OĞUZ VE BÜLENT AYDEMİR İSTİFA ETTİ

Ankara Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir de bugün canlı yayında yapılan açıklamalara tepki göstererek, ‘’Devlet Bahçeli’yi özür dilemeli” ifadelerini kullanmıştı.

Sonrasında yaşananlardan dolayı Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşat Oğuz ve Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir’in istifa ettikleri haber veriliyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin anayasa açıklamasının ardından yaptığı yorumla tepki çeken Ebru Baki, MHP Genel Başkan Yardımcılarının hedefi hâline gelmişti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Devlet Bahçeli’nin Anayasa açıklamasını karalamaya çalıştığını ileri sürerek, Habertürk TV sunucusu Ebru Baki ile Bülent Aydemir’i ağır ifadelerle hedef aldı.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir de Ebru Baki’nin sunduğu programda, MHP’ye karşı karalama kampanyası düzenlendiğini savunarak, ‘’HaberTürk grubundan yanıt bekliyoruz! MHP’ye karşı böylesine seviyesiz ve hadsiz tutum takınan, hanımefendiliğin saygınlığı arkasına gizlenerek çirkin üslubu alışkanlık edinen, gazetecilikten çok külhanbeyi edasıyla konuşmaya yeltenen bu isimlerin arkasında mısınız?’’ açıklamasında bulundu.

Bülent Aydemir, Ebru Baki’ye sahp çıkarak canlı yayında MHP’den özür açıklamsının gelmesini beklediklerini dile getirmişti. Sonrasında yaşananlar Habertürk TV’de heyecanlı ve gergin dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Ebru Baki’nin istifaların ardından nasıl bir tutum takınacağı merak ediliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu