Dijital PlatformlarTelevizyon

Michael Scofield ölmedi…Prison Break efsanesi geri dönüyor..

Ülkemizde “Büyük Kaçış” ismiyle yayınlanan ve büyük ilgi gören Prison Break Dizisi hayranlarına müjde… 2005 yılından beri var olan efsane dizi Prison Break ekranlara geri dönüyor. Prison Break 5. sezonun yayın tarihi açıklandı. İlk bölümde neler yaşanacak? Prison Break dizisi ne zaman yayınlanacak? Prison Break 5. sezon 1.bölüm fragmanı yayınlandı. 8 yıllık hasret sona eriyor. Michael ölmedi mi yoksa? İşte sürprizlerle dolu yeni bölümün çok özel tüyoları…

Prison Break dizisi tutkunlarının başlattıkları kampanyalar sonuç verdi ve 4 sezonun tamamlanmasını ardından 5. sezona da merhaba deneceği üstelik 1. bölümünü yayın tarihi açıklandı. Şu an çekimleri devam eden Prison Break 5. sezonunda neler yaşanacak?

İlk bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tüm zamanların en iyisi olarak tanımlanan Prison Break dizisinde 5. sezonda ana karakterler  Michael Scofield, Lincoln Burrows, Sara Tancredi, Sucre, T-Bag, C-Note ve Paul Kellerman yine yer alacağı ve Ja, Sheba ve Jacob Anton Ness adıyla yeni karakterlerin de diziye katılacağı duyuruldu. Dizi ABD’de ilk bölümüyle 4 Nisan 2017’de yayınlanacak.

Edinilen bilgilere göre 8 yıl önce Michael Scofield’in ölmesiyle biten Prison Break, 5. sezonda yani 2017’de yeniden izleyicisiyle buluşuyor.  Hatırlanacağı üzere Prison Break’in 4. sezonunda 8 yıl önce kesin olarak öldüğü düşünelen Michael Scofield, yeni sezonda kanlı canlı karşımıza çıkacak. Dizi 4 Nisan Salı gününden itibaren FOX ekranlarında olacak.

Yeni karakterler diziye nasıl dahil olacak? 

İşte diziye katılan yeni karakterler

Hayatına beyaz bir sayfa açan Sara’nın yeni hayat arkadaşı Scott Ness rolünde Mark Feuerstein,

Hızlı ve Öfkeli filminden hatırlayacağınız Rick Yune

Yeni sezon ilk bölüm tüyoları

blank

Dizinin 4. sezon final bölümünde Mike Scofield, Sara ile Michael’ın mezarını ziyaret ederken görünmüştü. Bu sezon karşımıza büyümüş olarak çıkacak Mike, annesi Sara ve üvey babası Scott ile normal yaşantısına devam ederken gerçek babası Michael’ı hiçbir zaman tanımayan ancak onu çok merak eden bir karakter olarak yer alacak. Fragmanda Mike’ın, annesi Sara’ya gerçek babası hakkında sorular sorduğu dikkat çekiyor.

T-Bag artık özgür!

blank

Yine yeni sezonun 1. fragmanında dikkat çeken bir başka detay ise T-Bag’in özgür oluşu… Hatırlanacağı üzere 4. sezonun sonunda T-Bag, Fox River Hapishanesi’ne gönderilmişti. Prison Break hayranları T-Bag’in hapishaneden nasıl çıktığını çok merak ediyor olmalı…

PRISON BREAK 5. SEZON 1. BÖLÜM FRAGMANI

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR