Teknoloji

Microsoft’tan flaş Huawei hamlesi…Tekrar satışa koydu

Çin menşeili teknoloji devi Huawei’nin ABD yaptırımları çerçevesinde Google’dan sonra en ciddi darbesini aldığı Microsoft’tan geri adım geldiği haber veriliyor.. Microsoft, geçen ay satış listelerinden kaldırdığı Huawei dizüstü bilgisayar modellerini tekrar online mağazasına koyduğu ortaya çıktı

HUAWEI ÜRÜNLERİNİN SATIŞI TEKRAR BAŞLADI

Habertürk’ün haberine göre, ABD’nin kara listeye almasının ardından Çinli teknoloji şirketi Huawei’ye ait ürünlerin satışını askıya alan Microsoft, geri adım attı. Çinli şirketin, Google’ın Android işbirliğini askıya almasının ardından ikinci büyük darbeyi aldığı Microsoft, online satış kanalında Huawei ürünlerinin satışına tekrar başladı.

Microsoft, geçen ay Online Store’unda Windows işletim sistemini kullanan Huawei’nin dizüstü bilgisayar modellerinin satışını durdurmuştu. Bu alanda yaşanan son gelişmeyle ABD teknoloji devi Huawei dizüstü bilgisayar modellerini online satış kanalında yeniden sergilemeye başladı.

‘MACBOOK PRO KATİLİ’ DE TEKRAR SATIŞTA

Geçen ay satış listesinden çıkarılan Huawei’nin Matebook, Matebook 13 ve Matebook X Pro, Microsoft’ın online mağazasında kendine tekrar yer buldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu