Magazin

Mide operasyonu geçiren ünlüler çoğalıyor… Hangi ünlü kaç kilo verdi?

Uzun yıllar kilo problemleri yaşayan ünlüler sonunda yeter dediler ve bıçak altına yatmaya karar verdiler. Peki kim bu ünlüler, hangi ünlüler mide ameliyatı geçirdi, kim kaç kilo verdi, İşte operasyonla zayıflayan ünlüler ayrıntılar haberimizde.

Kim kaç kilo verdi?

Mide operasyonu geçirdiler, tığ gibi oldular. Ameliyat sonrasında uyguladıkları azimli diyet programları ile adeta yeniden doğan ünlüler toplamda 369 kilo verdiler.

IŞIN KARACA:

isin-karaca

Doyma hissi olmadığı gerekçesiyle midesinin yarısını aldırdı. 100 kilo olan şarkıcı 65 kiloya düştü tansiyon hastalığından kurtuldu.

PELİN ÖZTEKİN:

pelin-oztekin

Mide ameliyatı olarak bambaşka birine dönüştü. Görenler gözlerine inamamıyor. Deyim yerindeyse bambaşka biri oldu. 80 kilo verip 156 kilodan 76 kiloya düştü.

FATİH ÜREK:

fatih-urek

120 kilo iken geçirdiği mide operasyonu ile 66 kiloya düştü. Şu an 76 kilo ile hayatına devam eden Fatih Ürek tığ gibi delikanlı oldu.

HAMDİ ALKAN:

hamdi-alkan

126 kilo iken geçirdiği ameliyat sonrası yoğun diyet programı da yapan Hamdi Alkan, 6 aylık süreçte 30 kilo vererek 96 kiloya düştü.

HAKAN AYSEV:

hakan-aysev

Ünlü tenör 148 kilodan 88 kiloya inmeyi başardı. Ameliyatın ardından o da yoğun diyet programı yaptı ve 10 ayda 60 kilo verdi.

UĞUR YÜCEL:

ugur-yucel

Ameliyat olmadığını karbonhidratı hayatından çıkararak sadece diyetle kilolarından kurtulduğunu belirten Uğur Yücel, 11 ayda 30 kilo verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu