Medya

Milenyum kuşağının dikkat çeken mobil haber uygulaması: Squid

SQUID Milenyum kuşağını hedef kitle alan ilk haber uygulaması olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Squid mobil haber uygulaması sayesinde artık kullanıcılar gerçekten önemsedikleri konuları seçebiliyor, güncel haberleri takip edip en ilginç haberlerle etkileşim içinde olabiliyor.

Squid’in albenili tasarımını yanı sıra hem kullanıcıların ilgi alanlarını keşfedebilmelerini hem de kendi dillerinde kullanabilmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca uygulama kullanıcıların  bir çok diğer dile geçiş yapabilmelerini mümkün kılıyor.

Aynı zamanda SQUID popüler Milenyum hedef kitlesinden haber kaynaklarına bir akış da sağlıyor.

SQUID-HUAWEI ANLAŞMASI PARTNERLİĞE DÖNÜŞTÜ

SQUID, HUAWEI Tarayıcı ve HUAWEI Asistan’daki haberler için içerik partneri olacak.  Ekranı sağa kaydırınca (-1 Ekranı) Huawei Asistan’a ulaşılabilecek. HUAWEI Asistan ve HUAWEI Tarayıcı kullanıcılarına farklı haber konuları ve çeşitli kaynaklardan oluşan haberler önerilecek.  HUAWEI Asistan EMUI10 işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılabilecek. HUAWEI Tarayıcı, HUAWEI AppGallery’den indirilebilir. HUAWEI Asistan yeni HUAWEI modellerinde piyasaya sürülecek.

SQUID HABER UYGULAMASI HAKKINDA

SQUID Uygulaması (Njuice AB) merkezi Stockholm İsveç’te bulunan bir medya-teknoloji firmasıdır. SQUID Avrupa ve Latin Amerika’daki milenyumlulara hitap eden, 51 ülkede kullanıma sunulan ve hızlıca gelişen bir haber uygulamasıdır. Uygulama App Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery’de çok iyi kullanıcı yorumları almış ve kullanıma sunulduğu her piyasada iyi bir medyatik ün kazanmıştır. SQUID artık Huawei Tarayıcı ve Huawei Asistan’ın da haber sağlayıcısıdır. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.squidapp.co

SQUID’i buradan ücretsiz indirebilirsiniz https://squidapp.co/getsquid/

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu