Medya

DERYA ALTAY / MILEY CYRUS DANS ETTİ DÜNYA HALA ONU KONUŞUYOR!

Tahmin ediyorum Los Angeles’ta oldugu gibi Türkiye’de de bir çok insan geçtiğimiz hafta MTV müzik odüllerinde performans sergileyen Miley Cyrus’u konuşuyordur…

Ama ne performans!

İzlemeyenleriniz varsa videoyu bulsun izlesin; özellikle elindeki o parmağa hayran kalacaksınız… Hele o sahnedeki dans eden ayıcıklar yok mu!

Yani ortaya öyle bir performans çıkmış ki… Sahnenin heryerinde oyuncak ayılar… Siz, zannediyorsunuz ki masum birşey olacak ama o da ne, ayının içinden seksi seksi dil çıkaran bir kadın. Bir de üzerine “rapper” gibi dans edip parmağını da çıkarınca “işte, cümbüş şimdi başlıyor” dedim.

O, bunları yaparken izleyici koltuğunda oturan Rihanna’nın yüzünü görmeliydiniz asıl. “Yaşı da çok genç ama aklını yitirmiş herhalde, yazık!” der gibi bakıyordu. Eger, Rihanna bile ona bu şekilde bakıyorsa siz düşünün artık durumun ne kadar vahim olduğunu.

Hele Robin Thicke’le olan dansı… “Yok artık!” dedim, “bu kadar olamaz”…

O görüntülere şahit olunca kendinizi adeta bir striptiz kulüpte hissediyorsunuz. Bakalım ilerleyen günlerde daha ne deliliklerle çıkacak karşımıza Miley Cyrus.

Kendisine buradan “acil sifalar” diliyorum.

DERYA ALTAY / LOS ANGELES-ABD

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu