Magazin

Miley Cyrus Netflix’in fenomen dizisinde oynayacak

ABD’li şarkıcı Miley Cyrus, dünyaca ünlü İngiliz bilim kurgu dizisi ‘Black Mirror’da oynayacak… Dünyaca ünlü şarkıcı, dünyada çok sayıda izleyicisi olan fenomen dizinin  5’inci sezon bölümlerinden birinde kamera karşısına geçerek oyunculuğunu konuşturacak.

MILEY CYRUS BLACK MIRROR’DA OYNAYACAK

Miley Cyrus’un Netflix’te önümüzdeki haftalarda seyirciyle buluşacak olan ‘Black Mirror’ın yeni sezon bölümlerinden birinde rol alacak olması hayranlarını oldukça mutlu etti.

Black Mirror haberini, ABD’li yıldızın kız kardeşi Brandi Cyrus’un duyurduğu haber veriliyor. 26 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus’un  yer aldığı bölümün çekimlerinin Güney Afrika’da yapıldığı belirtildi.

BLACK MIRROR DİZİSİ HAKKINDA:

Black Mirror, 2011 yılında yayınlanmaya başladı. Dizi, yayına başladıktan sonra kendine kemikleşmiş bir kitle edinmekte zorlanmadı. Black Mirror,  “distopik*” konsepti sevenlerin  bir numaralı dizisi haline geldi. Black Mirror, her bölümün senaryosu çoğunlukla farklı kalemlerden çıkıyor. Her bölümü farklı bir yönetmen çekiyor. Dizi, distopik kurgusuyla çoğu bölümde teknolojik gelişmelerle birlikte ahlaki değerlere değiniyor olsa da, bazı bölümler tamamen ahlaki ikilemler üzerine kurulu oluyor.

*Distopik: Ütopya/Distopya birbirinin karşıtı olan iki kelime. Distopya, ütopik toplum anlayışının antitezi olarak kullanılıyor. Yani distopik bir toplum, otoriter ve baskıcı bir sistem olarak ifade edilir. İlk kez John Stuart Mill tarafından kullanan kavram ‘kötü bir yer’ anlamını içeriyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu