Medya

Milli Görüş’ün kanalı TV5’te yeni dönem…Hangi sürpriz isimler program yapacak?

Milli Görüş’ün yayın organı TV5’te hareketlilik…Kanalın Ankara Temsilcisi olan Mustafa Yılmaz’ın kanalın yeni genel yayın yönetmeni olarak getirilmesinin ardından TV5’teki atalet durumu sona eriyor. Oda TV’nin haberine göre Mustafa Yılmaz’ın TV5’in başına geçmesinin ardından yeniden yapılanmaya giden kanala yeni ve sürpriz transferler yapıldı.

HANGİ İSİMLER TV5’TE PROGRAM YAPACAK?

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun danışmanı Etyen Mahçupyan ile kısa süre önce CNN Türk’le yolları ayrılan Ahu Özyurt’un TV5’te ortak program yapacağı haber veriliyor.

Yine Eski Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu ile Marmara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Emra Bağce de birlikte program yapacak isimler arasında yer alıyor.

EKONOMİST OSMAN ALTUĞ DA PROGRAM YAPACAK

Bu isimlerin yanı sıra, Milli Görüş’ün merhum lideri Necmettin Erbakan’ın Başbakanlığı döneminde danışmanı olan Osman Altuğ da TV5’te program yapacaklar isimler arasında…

Ayrıca, AKP içindeki muhalif kanada yakınlığıyla bilinen Karar gazetesi yazarları Yıldıray Oğur ve İbrahim Kahveci de TV5’te program yapacaklar.

Sosyal medyada, FETÖ üyeliğinden 8 yıl 9 ay hapis cezası alan Ali Bulaç’ın da TV5’te program yapacak isimler arasında olduğu iddia edilmişti. Ali Bulaç’a da teklifin yapıldığı, ancak Bulaç’ın teklifi reddettiği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu