Medya

Milliyet ve Vatan grubunun dijital yayın koordinatörlüğüne kim atandı?

Milliyet ve Vatan grubunun djital yayın koordinatörlüğüne yeni atama… Posta.com.tr’den Serkut Bozkurt Demirören Grubu Dijital Yayın Koordinatörü olarak Milliyet ve Vatan grubuna atandı.

Serkut Bozkurt’un yeni görevi dolayısıyla şu yazıyı paylaştı:

 

Her yeni adres değişikliği heyecanlıdır.
Bu heyecanı şimdi Demirören Grubu ile yaşayacağım.
Yani, Türkiye’nin birincisi, Avrupa’nın üçüncüsü Milliyet.com.tr, Gazetevatan.com.tr, Skorer, Pembenar.com, Uzmanpara.com.tr teknoloji, Reklam ve Dijital Medya’da emek veren tüm ekibimiz ile çalışma hayatıma devam edeceğim.serkut-bozkurt-demiroren-dijital-yayin-koordinatoru
Demirören Grubu Dijital Yayın Koordinatörü olarak hedefim, kitlemizi daha da büyütmek, büyütürken Basın Yayın İlkelerini korumak olacak.
Hedeflerim arasında Milliyet.com.tr gibi her biri ayrı marka olan Gazetevatan.com.tr, Pembenar, Uzmanpara ve Skorer’i bu dönemde daha da geniş kitlelere ulaştırmak.
Büyüme stratejimizi rakiplerimize göre değil, siz değerli okuyucularımızdan gelen eleştirilere göre yapacağız.
Saydığım bu markalar için bugüne kadar emeği geçen tüm meslektaşlarıma buradan teşekkür ediyorum.
Çalışma arkadaşlarım ve grup yöneticilerimiz çok şık karşıladı ve hoş geldin dedi.
Ben de onların hepsine teşekkür ederek “hoş bulduk” diyorum.

Serkut Bozkurt

 

 

SERKUT BOZKURT KİMDİR?:

Seekut Bozkurt, çeşitli Tv kanallarının haber merkezlerinde editör olarak çalıştı. Kanaltürk’te Özge Uzun’la Her Sabah programının da editörlüğünü yapmıştı. Serkut Bozkurt, daha sonra da Posta Gazetesi ile anlaştı.Bozkurt, Posta’nın internet sitesinin genel koordinatörü olarak göreve başladı.

Bozkurt, daha önce, CNN Türk’te Medya Mahallesi, TV8’de Haber Aktif, ATV’de haber editörlüğü görevlerinde bulunmuş, haber kanalı 24’te gündüz kuşağı, Habertürk TV’de ise gece bültenlerinden sorumlu editör olarak görev yapmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu