M.Bey/Özel

Milliyet’in Ankara temsilcisi hangi gazeteci oldu?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Hatırlanacağı gibi Milliyet gazetesinin Ankara ayağında önemli gelişme olmuş gazetenin eski Ankara temsilcisi Serpil Çevikcan ve yardımcısı Tolga Şardan’la yollar ayrılmıştı. Milliyet gazetesinin Ankara temsilcisi değişti. CNNTürk ve El-Cezire’de uzun yıllar gazetecilik yapan Didem Özel Tümer Milliyet gazetesinin Ankara Temsilcisi oldu.

DİDEM ÖZEL TÜMER MİLLİYET ANKARA TEMSİLCİSİ OLDU

Milliyet gazetesinin Ankara ayağında önemli bir gelişme yaşandı. Önemli iki koltuğun boşalmasının hemen sonrasında Didem Özel Tümer, Milliyet Gazetesi  Ankara Temsilcisi oldu. Tümer’in yardımcılığına kimin getirileceği ise henüz belli değil.

Serpil Çevikcan, 1987’de başladığı Milliyet gazetesinde uzun yıllardır Ankara temsilciliği ve yazarlık yapıyordu. Tolga Şardan ise 1989’da başladığı Milliyet’te 2015’ten beri Çevikcan’ın yardımcılığı görevini üstleniyordu.

KULİSLERDE MURAT ÇELİK ADI GEÇİYORDU

Medya kulislerinde Vatan Gazetesi Ankara Temsilcisi Murat Çelik’in adı Milliyet Ankara Temsilciliği için geçiyordu. Ama yönetimin Didem Özel Tümer adında mutabık kaldığı haber veriliyor.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu