Televizyon

Milyonluk dizileri reytinglerde geri bırakan yapımlar…

16 Aralık Perşembe’nin reyting sonuçları açıklandı. FOX’un yeni dizisi Mahkum, ikinci bölümüyle ekrana geldi. Aynı hafta içinde ikinci bölümü ekrana gelen Mahkum’un reyting listelerini nasıl etkileyeceği merak konusuydu. Ancak perşembenin büyük sürprizi Esra Erol’da ve Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yaptı.

Yni sezonda zirveden inmeyen Camdaki Kız ise, dün akşam yayınlanan bölümüyle, reytinglerde büyük şok yaşadı. İşte, 16 Aralık Perşembe gününe damga vuran yapımlar…

Dev bütçeli dizilerin yarıştığı perşembe gününün reyting listelerinde adeta deprem yaşandı. İki program, milyonlarca harcanan dizileri alt ederek zirvede yer aldı. En büyük şoku ise Camdaki Kız yaşadı.

atv’nin sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı, gündüz kuşağına damga vuran Esra Erol’da programı, dün yayınlanan bölümüyle; Total (Tüm Kişiler) kategorisinde birinci olurken, AB’de beşinci ve ABC1’de de altıncı sırada yer aldı.

Merkez Bankası’nın faiz indirme kararının ardından yükselişe geçen dolar kuru ve asgari ücretin açıklanması gündeme damga vurmuştu. Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, yoğun gündemin yaşandığı günde; ABC1’de birinci olurken, Total’de üçüncü ve AB’de de ikinci sırada yer aldı.

Geçtiğimiz haftalarda tüm kategorilerde zirvede yer alan Camdaki Kız dizisi, bu hafta büyük şok yaşadı.

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız; AB’de birinci olurken, Total ve ABC1’de ise ikinci sırada yer aldı.

Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelen FOX’un yeni dizisi Mahkum, dün de ikinci bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Başrollerini Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun paylaştığı Mahkum dizisi; AB ve ABC1’de üçüncü sırada yer alırken, Total’de ise altıncı oldu.

Perşembe gününün reyting kaybı yaşayan bir diğer dizisi ise Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı oldu.

TRT 1’in dev bütçeli Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi; AB ve ABC1’de dördüncü, Total’de ise beşinci oldu.

Düne ait reyting listelerinde kan kaybeden yapımlardan biri de Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu.

atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova; Total’de dördüncü, AB’de onuncu ve ABC1’de de beşinci sırada yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu