Televizyon

Mimar Selim Yuhay’ın yeni sezondaki kanalı belli oldu

TV kanallarındaki yayın hayatına Kanal D’de Evim Şahane programı ile başlayan mimar Selim Yuhay, en son TV8 ekranlarından izleyici ile buluşmuştu. Yuhay’ın yeni sezondaki adresi belli oldu. Ünlü mimar, Evim Daha Güzel programı ile bu sezon Haber Global ekranlarında olacak.

SELİM YUHAY HABER GLOBAL’DE

Selim Yuhay, Haber Global kanalında yeni bir program ile izleyenleri ve sevenleri ile buluşacak. Ünlü Mimar, yeni kanalında yepyeni evler dizayn etmek için ekranlara bir daha çıkmaya hazırlanıyor. Programda minimum maliyet kullanılarak evi en baştan en iyi şekilde dekore edilmeye çalışılacak.

‘Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel’ çok yakında Haber Global kanılında başlıyor.

Selim Yuhay kimdir?

Yıldız Teknik Üniveristesi Mimarlık Fakültesi 1994 mezunu olan Selim Yuhay, mezunuyetinin ardından dört ortaklar açtığı mimarlık ofisini kapatıp yerine 2 sene sonra kendi firmasını kurdu. 23 Mayıs 1972 yılında doğan Yuhay, 2005’te Evlin Avidor ile evlenmiş 2015 yılında ise boşandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu