Müzik

MİNİK SERÇE’DEN BAYRAMDA ZAMLI TARİFE

Sezen Aksu bayram ücretine zam yaptı.

RamazanBayramı’nda verdiği konserden 250 bin lira alan Sezen Aksu, sahne ücretine zam yaptı. Minik Serçe Kurban Bayramı’nda Antalya’daki konserinden 300 bin lira kazanacak.

Sezen Aksu sesi, şarkıları ve şovlarının yanı sıra sahne ücretiyle de zirvedeki yerini kimseye kaptırmıyor. Ağustos ayındaki Ramazan Bayramı’nda Kıbrıs’ta sahneye çıkan ve tek konserden 250 bin lira alan Aksu, iki bayram arasında sahne ücretine 50 bin lira zam yaptı.

Kurban Bayramı’nın 3’üncü günü Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde sahneye çıkacak olan ünlü sanatçı, tek konserden 300 bin lira alacak. Minik Serçe böylece geçen bayram olduğu gibi bu bayram da sahneden en çok kazanan isim olacak.

AJ­DA 250 BİN ALA­CAK
Ra­ma­zan Bay­ra­mı­’n­da ra­hat­sız­lığı nedeniyle ça­lış­ma­yan Ajda Pek­kan, Antalya’da bay­ra­mın 3’ün­cü gü­nü vereceği konserden 250 bin li­ra alacak. Eb­ru Gün­deş ve Si­bel Can da 150 bin liralık sahne ücretiyle zirveye ortak oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu