Yerli Dizi

Minik yıldız Beren Gökyıldız’ın yeni dizi projesi belli oldu

Son olarak “Kızım” dizisindeki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan ödüllü çocuk yıldız Beren Gökyıldız’ın yeni projesi belli oldu. Gökyıldız’ın “Anne” ve “Kızım” dizisinde de beraber çalıştığı usta yapımcı Fatih Aksoy’un yeni sezon için çekeceği “Yetimhane” dizisinde başrol oynayacağı ortaya çıktı.

BEREN GÖKYILDIZ YETİMHANE DİZİSİNİN KOZU OLACAK

Bu sezon FOX için “Baraj” ve “Öğretmen” dizilerini çeken Fatih Aksoy yeni sezonda seyirciyle buluşturacağı yetimhane hikâyesiyle tıpkı “Kadın” dizisinde olduğu gibi ekranda duygu seli yaşatacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre minik yıldızın yeni dizi projesi Yetimhane dizisi olacak.

BAŞARILI YAPIMLARDA GÖZ DOLDURDU

29 Eylül 2009 yılında Ankara’da doğan Beren Gökyıldız, halen ilköğrenim eğitimine devam ediyor. İlk olarak 4 yaşında “Kocamın Ailesi” adlı dizide rol alan Beren Gökyıldız, ardından “Güldüy Güldüy”, “Anne” ve “Bizim Hikaye” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Beren Gökyıldız, son olarak 2018 mayıs ayında vizyona giren Bal Kaymak filminde canlandırdığı “Bade” rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Beren Gökyıldız, Tv8 ekranlarında yayınlanmakta olan ve başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla ve Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı TV 8 ekranlarının yeni dizisi Kızım’da Öykü karakterini canlandırıyor.

Minik yıldız, en son Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da boy göstermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu