Gündem

Mirgün Cabas’ın tepki çeken paylaşımına Savcı Sayan’dan cevap geldi

Mirgün Cabas'ın Ağrı ve Savcı Sayan'la ilgili tepki çeken paylaşımına Savcı Sayan'dan cevap gecikmedi.

Mirgün Cabas’ın Ağrı şehri ve Savcı Sayan’la ilgili paylaşımı sosyal medyadan oldukça tepki aldı. Cabas, söz konusu paylaşımında “Bana ‘N’aber, Savcı Sayan kazandı’ diye gelmeyin. Adamın bundan sonra yaşayacağı yer Ağrı arkadaşlar. Başka sözüm yok” diye yazmıştı. Ağrı Belediye Başkanlığı’nı kazanan AK Partili Savcı Sayan’dan jet cevap geldi.

Mirgün Cabas, yerel seçime ilişkin olarak dün Twitter’da yaptığı paylaşımda “Bana ‘n’aber, Savcı Sayan kazandı’ diye gelmeyin. Adamın bundan sonra yaşayacağı yer Ağrı arkadaşlar. Başka sözüm yok” ifadesini kullandı.

Daha sonra AK Parti tarafından aday gösterilen ve Ağrı Belediye Başkanlığı’nı kazanan Savcı Sayan’dan Cabas’a bir yanıt geldi.

Cabas, Mirgün Cabas’ı etiketleyip “Hey gidi hadsiz adam” notunu düştüğü paylaşımında “Sahip olduklarını hakir gören insan, elindekilere karşı ihanete meyillidir. Biz vatan toprağının her karışıyla gurur duyuyoruz. Ata, baba toprağımız Ağrı’ya hizmet etme fırsatı bize nasip oldu. Gururla, onurla hemşehrilerimize hizmet edeceğiz” ifadesine yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu