ManşetTelevizyon

MİSAFİR OL BANA’NIN YARIŞMACILARI SAFİYE VE FAİK OLURSA(VİDEO)

Show TV’de yayınlanan “Misafir Ol Bana”nın yarışmacıları, ekranların en renkli ikilisi Safiye ve Faik’ti. İkili, misafirleri için hazırlık yaparken zaman zaman gerilse de, birlikte türkü söyleyerek ortamı yumuşattı.

“AMELELİK BENİM RUHUMDA VAR! MASA ÖRTÜSÜ DEĞİL GAZETE SERECEĞİM!”

Misafileri için titiz bir şekilde hazırlık yapan Safiye Soyman, eşi Faik Bey’in masa örtüsü yerine gazete sermesiyle gerildi. Gerginlik kısa sürede tartışmaya dönüştü. Eşi Safiye Hanım’ı dinlemeyen Faik Bey, kararından dönmedi ve sofrayı, masaya serdiği gazetelerin üzerine kurdu!

Safiye Hanım, bunun üzerine çeyizinden çıkardığı masa örtülerini getirdi. Masa örtülerini gören Faik Bey, daha da sinirlenerek masa örtülerini bahçeye fırlattı ve “Amelelik benim ruhumda var, masa örtüsü değil gazete sereceğim.” dedi.

“BEN LAHMACUNU BİLE EKMEK ARASI YEMEYİNCE DOYMUYORUM!”

Faik Bey’in eliyle yemek yemesi üzerine, Safiye Hanım; “Benim eşim doğaldır, eliyle yer, eliyle besler. Biraz da kabadır.” dedi. Masa örtüsü mevzusuna takılmış olan Faik Bey  ise,  “Ben sizin gibi kibar değilim. Lahmacunu bile ekmek arası yemeden doymuyorum. O da gazetenin üzerinde olacak, masa örtüsünde değil. Masa örtüsü olunca doymuyorum.” dedi.

SORULARI ÖNCEDEN İSTEDİLER!

Program sonunda konsept gereği, çiftlerin birbirini ne kadar tanıdığını ölçen sorulardan korkan çift, soruları önceden öğrenmek istediler. Program sunucusu buna izin vermeyince; Safiye Soyman “Bari önceden çıkmış soruları söyle de çalışalım.”dedi ve ikili yemek yaparken sorulara çalıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu