OyunTeknoloji

Mobil RPG Seven Knights’a dev güncelleme ile Kudretli Dellons geliyor

Seven Knights, oyunundaki dev güncelleme ile kudretlenen Dellons karakteri yeni maceralara yol alıyor. Ayrıca oyunda 12. bölge açılırken, güncelleme adına yeni ödüller dağıtılacak ve etkinlikler düzenlenecek.

Netmarble Games sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights için hazırladığı, yeni karakteri Kudretli Dellons’un da bulunduğu büyük güncellemenin yapılacağını duyurdu.

Son güncellemede özel kahramanlardan Yedi Şövalye’ler ilk kudretli kahramanlarını oyuna katılıyor. Kudretlenmesiyle Dellons, yedi şövalyelere düşman olan bir Kara Şövalye oluyor ve hem hikayede, hem de savaşta büyük değişikliklere sebep olacak yeteneklere kavuşuyor.

Artık oyuncular, yeni bir Kara Şövalye’nin doğmasıyla kaosa sürüklenen kahramanların, güncellenen hikayesini YouTube kanalından takip edebilir. Kudretli Dellons karakterinin oyuna pek çok yenilik getireceği tahmin ediliyor.

12.Bölge oyunculara açıldı

Güncelleme ile birlikte Seven Knights 12. bölge de kapılarını açıyor. 12. Bölge’de yakıcı kayalar ve güçlü canavarların yanı sıra, oyunculara destek olan maskotlar da yer alıyor.

Kudretli Dellons güncellemesi için Netmarble yedi gün süren, 6 yıldız kahraman veya 6 yıldız Güçlendirme Kristali gibi çeşitli Zaman Kutusu ödülleri içeren bir etkinlik hazırladı. Oyuncular ödüller için gerekli olan Zaman Kutusu’nu ana ekranda kolayca bulabiliyor.

Dellons için yeni kostüm

Ayrıca Netmarble Kudretli Dellons için yeni bir kostüm hazırladı ve Dellons’u Çağırma Dükkanı’ndan alınan 50. kahraman olarak ilan etti. Güncellemeden sonraki üç hafta içerisinde Dellons’u kudretlendiren oyuncular, 6 yıldız Kahraman Seçici kazanacak.

Netmarble aynı zamanda özel bir kampanya ile Yedi Şövalye Seçici’yi de satışa sunuyor.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu