Gündem

Moderatörlükten vazgeçen Uğur Dündar’ın yerine hangi ünlü gazeteci göreve talip oldu?

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında gerçekleşmesi beklenen açık oturum konusunda şok gelişmeler yaşanıyor. Tarafların Uğur Dündar adından birleşmesinin ardından Uğur Dündar’ın canlı yayına çıkma kararından vazgeçmesi Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü. Dündar’ın görevi kabul etmemesinin ardından 5N1K programını yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir bu ağır göreve talip olduğunu açıkladı.

CÜNEYT ÖZDEMİR’DEN ‘BEN VARIM’ AÇIKLAMASI

Cüneyt Özdemir sosyal medya hesaplarından göreve talip olduğunu duyurmakla kalmadı takipçilerinden bu konuda kendilerini sosyal medyada etiketli paylaşım yaparak desteklemelerini istedi. Cüneyt Özdemir’in olayı bir kampanyaya çevirmeye çalışması ise dikkatlerden kaçmadı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Uğur Dündar’ın moderatörlük yapmayacağını açıklamasının ardından sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Uğur Dündar, İmamoğlu ile Yıldırım’ın bir araya geleceği ortak yayına moderatörlük yapmayacağını açıkladı
Gazeteci Cüneyt Özdemir, Uğur Dündar’ın moderatörlük yapmayacağını açıklamasının ardından bir paylaşımda bulundu.

Cüneyt Özdemir, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

– Ben topa girmek istemedim ama Sayın @ugurdundarsozcu çekildiğine göre eğer bana çağrı olursa @BA_Yildirim ve @ekrem_imamoglu arasındaki tarihi zirveyi yönetmek isterim elbette… Ne dersiniz?

– Eğer destekliyorsanız #tarihizirveyicüneytözdemiryönetsin arkasına da muhakkak @BA_Yildirim ve @ekrem_imamoglu ‘nu eklemeyi unutmayalım…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu