Yaşam

Motelde Katliam filmi vizyon için gün sayıyor

Feyza Aydın Kılıç’ın başrolde oynadığı Motelde Katliam filmi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Murat Kuşçu’nun yaptığı filmin yönetmen yardımcılığını yine filmin başrol oyuncusu Feyza Aydın Kılıç üstleniyor. “Motelde Katliam” filmi önümüzdeki günlerde vizyona girmesi bekleniyor.

Motelde Katliam flminin senaryosunu Feyza Aydın Kılıç ile yönetmen Murat Kuşçu birlikte yazdı. Çorum’un Uğurludağ ilçesinde çekilen filmde başlıca rollerde Aleyna Kılıç, Bülent Mert, Şevki Özcan, Murat Kuşçu gibi isimlerin yanı sıra; Zülfü Hamit Altın, Korcan Halıcı, Seçkin Kabaklı, Meri Elagöz, Hasan Çalışkan, İsmail Yılmaz, Jale Ak adlı oyuncular da yer aldı.

HMK yapım tarafından Çorum’un Uğurludağ ilçesinde çekilen filmde bir ailenin Çorum Hitit Üniversitesi’ni kazanan kızlarını üniversiteye yerleştirmek için Çorum’a gitmelerini ve burada kaldıkları motelde yaşadıkları sıra dışı olayları anlatıyor.

Kızıyla ilk kez bir filmde anne ve kız olarak birlikte rol aldığını ifade eden Feyza Aydın Kılıç “Güzel bir çalışmanın neticesinde sıra dışı bir gerilim ve korku filmine imza attık. İzleyenlerin büyük bir keyif alacağını düşünüyoruz. Gişede seyirciden tam not almayı hedefliyoruz. Kızımla kamera önünde olmak büyük gururdu.” dedi

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu