Televizyon

Muazzez Abacı ve Ajda Pekkan yılbaşında hangi kanalda?

Müzik dünyamızın iki büyük starı, Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı 30 yıl sonra bir arada. Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserlerini Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı birlikte seslendirdi. İkilinin seslendirdiği şarkılar  31 Aralık Çarşamba gecesi Star ekranından yayınlanacak.

Bu unutulmaz konserde iki dev sanatçıya Taşkın Sabah’ın yönettiği Türkiye’nin ünlü müzisyenlerinin oluşan saz heyeti eşlik etti. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahne’sini tıklık tıklım dolduran müzikseverlere Türk Sanat Müziği’nin vazgeçilmeyen ve asla eskimeyen tatlarını yeniden yaşatan iki yıldız, beyazlar içindeki sahne kostümleriyle gecenin ve müziğin melekleriydi.

Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı konseri birlikte seslendirdikleri klasik eserlerle başlıyor. Konserin sürpriz isimleri ise Zekai Tunca ve Mehmet Ali Erbil. Esprileri ile kırıp geçiren Mehmet Ali Erbil, “Gönlümün İçindedir Gözden Irak Sevgilim” şarkısıyla alkışları topladı. Zekai Tunca, çok sevilen bestesi “Rüyalarda Buluşuruz”u Muazzez Abacı’ya ithaf ediyor.

Konsere gelen hayranlarını Türk Sanat Müziği’ne doyuran iki yıldız, geceyi “Vardar Ovası” ile alkışlar içinde sonlandırıyor.

Doğaçlama tiyatro formatını ekranlara kazandıran, eğlenceli şov programı Mahşer-i Cümbüş, beş yıl aradan sonra “Yılbaşı özel bölümü” ile izleyiciye merhaba diyecek.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ilk konuk!

Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilek Çelebi, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay ve Yiğit Arı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bir araya getiren “Mahşer-i Cümbüş” yeni yıl akşamı izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu