Yerli Dizi

Mucize Doktor’da Doktor Ela ve Doktor Ali Asaf sesleri

Başrollerinde Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın yer aldığı Mucize Doktor dizisinin son olarak 14.Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftalarda ‘Kadın’ dizisiyle birleşerek seyirciyi şaşırtan dizi, bu haftaki fragmanıyla hayranlarına başka bir sürpriz yaptı. Doktorlar dizisinde Doktor Ela karakterini canlandıran Yasemin Özilhan yeni fragmanda boy gösterdi.

YASEMİN ÖZİLHAN MUCİZE DOKTORDA MI OYNAYACAK?

Mucize Doktor dizisinin son fragmanında, bir döneme ‘Doktorlar’ dizisindeki Ela karakteriyle damga vuran Yasemin Özilhan’ın geldiği görüldü. Mucize Doktor’a da Ela karakteri olarak katılan Özilhan’ı fragmanda görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlü oyuncunun dizinin kadrosuna dahil olup olmadığı araştırılırken, fragmandaki ‘misafir doktor’ sözü Yasemin Özilhan’ın geçici olarak projeye dahil olduğunu düşündürdü.

TWITTER’DA DOKTOR ALİ ASAF PAYLAŞIMLARI

Öte yandan sevilen dizi Mucize Doktor ile ilgili diğer ilginç bir söylenti de Kalp Atışı dizisinde Doktor Ali Asaf karakterine oynayan Gökhan Alkan’la ilgiliydi. Sosyal medyada Doktor Ali Asaf’ın da Mucize Doktor’a transfer olacağı şeklinde bir söylenti dilden dile dolaşıp durdu. Gökhan Alkan’ın Fox TV’nin sevilen dizisinde gerçekten de yer alıp almayacağı henüz anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu