Yerli Dizi

Mucize Doktor’da Nazlı Ali’ye karşı hisleriyle yüzleşiyor

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor 26 Aralık Perşembe akşamı 16. bölümüyle ekrana gelecek. Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Özge Özder, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Fırat Altınmeşe gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı dizinin müdavimleri tarafından merak ediliyor. İşte Mucize Doktor’un yeni bölümünden detaylar..

MUCİZE DOKTOR’UN 16 BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.

Mucize Doktor’un yeni bölümü 26 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’den itibaren Fox TV ekranlarında olacak.

Öte yandan sevilen dizinin 16. bölümünün 2. fragmanı bugün yayınlandı.

İşte, Mucize Doktor’un yeni bölümünün 2. tanıtım videosu:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu