Magazin

Mucize Doktor’un sevgilisi ortaya çıktı

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglerle adından söz ettiren Mucize Doktor dizisinin yıldızı Taner Ölmez’in sevgilisi ortaya çıktı. Taner Ölmez,  kendisi gibi oyuncu olan genç oyuncu ile aşk yaşıyor.

O DA OYUNCU

Fox Tv’nin reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor’da Savant sendromlu “Ali doktor”u canlandıran Taner Ölmez, oyunculuktaki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da merak ediliyor. Mucize Doktor sayesinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Ölmez’in kiminle aşk yaşadığını öğrenen hayranları çok şaşırdı.

Mucize Doktor'un Ali'si Taner Ölmez'in sevgilisi bakın kim çıktı? - Sayfa 3

İlişkisini gözlerden uzak yaşayan Taner Ölmez, kendisi gibi oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor. Ölmez, sevgilisini ulu orta yaşamaktansa birlikte görüntülenmekten kaçıyor.

Taner Ölmez’in sevgilisi Ece Çeşmioğlu kimdir?

Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur ve İstanbulludur. Çocukluk hayali olan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan güzel oyuncu, 2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisiyle oyunculuk hayatına adım attı.

Mucize Doktor'un Ali'si Taner Ölmez'in sevgilisi bakın kim çıktı? - Sayfa 5

2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren rolüyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı. Ece Çeşmioğlu ardından, “Firar”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Yazın Öyküsü”, “Kalbim Yangın Yeri” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

2017 yılında “Yüz Yüze” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, “Yuvamdaki Düşman” dizisinde Ceren karakterine hayat verdikten sonra son olarak “Söz” dizinde oynadı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı