Sinema

Müfit Can Saçıntı’nın filmi Babamın Ceketi’nin vizyon tarihi belli oldu

Yönetmenliğini ve senaristliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği ‘Babamın Ceketi filminin çekimleri tamamlanmıştı. Filmden ilk fragman da geldi.Babamın Ceketi’nin vizyon tarihi belli oldu. Film 4 Ekim’de vizyona girecek.

BABAMIN CEKETİ: “BİR AİLE KOMEDİSİ”

“Bir aile komedisi” mottosuyla sinemaseverlerle buluşacak olan filmin oyuncu kadrosunda Müfit Can saçıntı’nın yanı sıra; Ayşen Gruda, Erkan Can, Suat Sungur, Yalçın Menteş, Mert Turak gibi usta isimler de yer alıyor. Filmin yapımcılığını Hann Media üstleniyor.

FİLMİN KONUSU

Bir süredir birlikte olan Ferhat ve Aslıhan’ın ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemektedir. Fakat Ferhat’ın işsiz olması evlenmeleri önünde büyük bir engeldir. Bu sırada Aslıhan’ın babasının kalp krizi geçirmesi durumu daha da çıkmaza sokar. Aslıhan’ın babası yaşadığı sağlık sorunu sonrası kızına evlenmesi için baskı yapmaya başlar. Babası ölmeden önce kızının mürüvvetini görmek istemektedir.Fakat bunun için Ferhat’ın iş ve düğün için para bulması gerekir. Bu süreçte Ferhat’ın en büyük destekçilerinden biri de babası İbrahim’dir. Oğlunu okutarak en iyi babalığı yaptığını düşünen İbrahim şimdi de ona iş aramaya başlar. Mahalleden arkadaşı Penguen Ersin’in de yardımıyla iş aramaya başlayan Ferhat kendisini türlü maceraların içerisinde bulur.

 

 

İşte filmin fragmanı:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı