M.Bey/Özel

Müfit Can Saçıntı’nın filmi “Hayat Güzel Şey”le ilgili detaylar belli oluyor

MEDYABEY-ÖZEL

Müfit Can Saçıntı’nın hazırlıkları devam eden filmi Yaşamak Güzel Şey’in vizyon tarihi belli oldu. Filmin oyuncu kadrosu, çekim mekanları gibi detaylar şekillenmeye başladı. Ayrıca merakla beklenen filmin TV yayın hakları ve dağıtımı konusunda somut mesafeler kaydedildi. Müfit Can Saçıntı, Medyabey’e yaptığı özel açıklamada Yaşamak Güzel Şey’in vizyon tarihi ve oyuncu kadrosuyla ilgili ipuçlarını paylaştı.

HAYAT GÜZEL ŞEY’İN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Filmin dağıtımını Mars Dağıtım yapacak. Anlaşmanın resmiyet kazandığı ve Mars Dağıtım’la sözleşmenin imzalandığı haber veriliyor. Hayat Güzel Şey filmin TV yayın hakları konusunda da gelişme yaşandı. Yapılan görüşmeler sonucunda filmin TV yayın haklarını Kanal D satın aldı.

Filmin en çok merak edilen yönlerinden birisi de oyuncu kadrosuydu… Müfit Can Saçıntı, Medyabey’e yaptığı açıklamada oyuncu kadrosunu aşama aşama açıklamak istediklerini ifade etti. Ünlü yönetmen, filmin Nisan 2017’de izleyici ile buluşacağını açıkladı.

FİLMİN OYUNCU KADROSU GİZEMİNİ KORUYOR

Sosyal medyada filmle ilgili her aşamayı belli ölçüde takipçileriyle paylaşan Saçıntı, geçtiğimiz günlerde “flu” bir fotoğraf yayınlamış ve bazı oyuncuların bu fotoğrafta yer aldığını kaydetmişti.

hayat-guzel-sey

Müfit Can Saçıntı’nın Medyabey’le paylaştığı diğer bir bilgiye göre TRT1’de yayınlanan Seksenler dizisinden ayrılan iki oyuncu Yaşamak Güzel Şey’in oyuncu kadrosunda yer alacak. Saçıntı; “ O iki oyuncunun kimler olduğunu önümüzdeki günlerde açıklayacağını belirtti.

MEDYABEY-ÖZEL

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu