Televizyon

Müge Anlı bir güne 2 başarı sığdırdı, önce cinayeti çözdü ardından…

Müge Anlı’da 29 Eylül günü olaylar ardı ardına geldi. Önce Himmet Okatan cinayetinin itirafı geldiği programda, son dakikada da annesini aramaya gelen bir genç ailesine kavuştu.

Önce cinayet itirafı geldi… Himmet Okatan’ı kim öldürdü?

Müge Anlı’da bir cinayet itirafı daha geldi. İki teyze oğlu arasında süren tartışmalar neticesinde cinayet itirafı geldi. Süleyman Kurt mu yoksa Yusuf Sipahi mi Himmet Okatan’ı öldürdü. Canlı yayında Süleyman, Himmet’i, Yusuf Sipahi’inin öldürdüğünü idida edince Yusuf Sipahi canlı yayına bağlandı.

Müge Anlı’nın programında bir cinayet itirafı daha geldi. Himmet Okatan cinayetinin aydınlanması için çalışan Müge Anlı’ya gelen konuk cinayeti itiraf etti. Himmet Okatan 1 Ağustos’ta Muğla’da öldürülmüş olarak bulundu. Okatan’ın eski eşi ve yeni eşi Müge Anlı’ya gelerek katili aramaya başladı. Müge Anlı yaptığı araştırmalar doğrultusunda Yusuf Sipahi ve Süleyman Kurt isimlerine ulaştı. Bugünkü yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan’ı Yusuf Sipahi’nin öldürdüğünü söyledi. Kurt; “Süleyman bana geldi. ‘Himmet’i öldürdüm attım. Arabasını da yakalım’ dedi. Cinayeti nasıl işlediğini de anlattı” itirafında bulundu.

Müge Anlı’nın programında yaşanan 4’üncü cinayet itirafı oldu. Canlı yayın sırasında Jandarma Yusuf Sipahi’ye almaya geldi. Telefonla canlı yayında konuşan Yusuf Sipahi jandarmanın kendisini götürmek üzere geldiğini ifade ederek telefonu kapattı.

Bahçelievler Polik Karakolundan gelen polis görevlileri de canlı yayında itirafçı Süleyman Kurt’u göz altına aldılar.

İkinci başarı: Abdüllatif Sahhabaz annesi Fatma Kayın’ın izini buldu. 

Annesini aramak için Müge Anlı’ya başvuran Abdüllatif Sahhabaz canlı yayında hıçkıra hıçkıra sevinçten ağladı. Programı arayan teyze Rabia Yörük aradan geçen onca zamanda neler yaşandığını canlı yayında telefon bağlantısında anlattı. Abdüllatif teyzesini gözyaşları içinde dinledi. İşte ayrıntılar…

Babasının kim olduğunu bilmediğini belirten Rabia Yörük, Fatma Kayın’ın öz kızkardeşi olduğunu, Abdüllatif’in annesinin ise, İstanbul’da olduğunu daha doğru bilgileri ise Naile Teyzesinden öğreneceklerini bildirdi. Naile Hanım da bunun üzerine canlı yayına bağlandı.

Abdüllatif’in annesinin Alemdağ’da yaşadığını belirten Naile Teyze, diğer yiğenini telefonla aradığını ve diğer kardeşlerin Abdüllatif”in varlığından dahi haberleri olmadığını belirtti. Fatma Kayın’ın da telefona bağlanması bekleniyor.

Naile Hanım, kızkardeşi Fatma Kayın’ın hiçbir suçu olmadığını, bebeğin yüzünü görmeden onu büyüklerin sattıklarını ifade etti. Eğer o sıralar ben İstanbul’da olmasaydım, o bebeğe ben bakardım dedi.

Gelişmeler geldikçe M.bey olarak yayınlamaya devam edeceğiz…

Müge Anlı canlı yayın izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu