Televizyon

Müge Anlı dünya televizyonlarının yapamadığını yaptı

Mary Optiz Türk baba ile Alman annenin yitik kızlarından biriydi. Yıllar önce kaybettiği babasını dünya televizyonlarında yıllarca aradı, bulamadı. Almanya’dan Türk arkadaşı Cumhur’un tavsiyesi ile Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına başvurdu ve büyük buluşma telefonda gerçekleşti.

 

MÜGE ANLI CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İsmail Hakkı Oğuz canlı yayında kızına Almanca seni çok seviyorum dedi. Şu anda Berlin’de bulunan İsmail Hakkı Oğuz bugün 03.40’da Türkiye’ye geleceğini bildirdi. Mary Optiz’in gözyaşları herkesi ağlattı.

Babasının ilk kez fotoğrafını gören Mary, babasına çok yakışıklı olduğunu söyledi. Türkiye’den evli olan İsmail Hakkı Oğuz, Mary’in bir erkek ve bir kız kardeşi olduğunu söyledi. Mary torunlarını babasıyla tanıştırmak istediğini belirtti.

İsmail Bey’in kızı Sevda ise İzmir’den canlı yayına bağlanarak kızkardeşi Mary ile görüştü. İki kızkardeşin duygu dolu konuşmaları ekran başındakileri de çok mutlu etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu