Televizyon

Tüpgaz patlaması sonucu hayatını kaybeden Filiz Akyüz’ün ölümü planlı cinayet mi?

Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (26 Ekim 2020 Pazartesi)  bir çocuk annesi Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü konu edildi. Bugünkü programda ayrıca 8 yıldır kayıp anne, babası bildiği babası olmayan, kimlik bile çıkartamayan kardeşlerden Gamze Çapadak’ın kayıp annesiyle ilgili sıcak gelişmeye de sahne oldu.

Programda hayatını kaybeden bir çocuk annesi Filiz Akyüz’ün başına gelen planlı bir cinayet, çalışılmış bir tuzak ya da bir başka ihtimal mi? sorusuna cevap arandı. Bir çocuk annesi Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü işlenen programda mutfaktaki tüpgazdan sızan gazla hayatını kaybeden Akyüz’ün kaza, ihmal ya da planlı bir cinayete mi kurban gittiği konusu masaya yatırıldı.

Filiz Akyüz’ün sır dolu ölümü beraberinde bir çok soruyu cevapsız bıraktı. Uzamanlar Akyüz’ün hayatını kaybetmesinde şüpheli konuların olduğunu dile getirdiler. Uzmanlar kasten gaz sızıntısına sebep olunabileceğini dile getirdiler. Uzmanlar, detantörü çıkarılan tüpler gaz kaçırmayacağı dile getirildi. Ayrıca uzmanlar, Akyüz’ün hayatını kaybetmesi olayında bir art niyetin varlığından söz ettiler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında mutfaktaki tüpgaza kimin müdahale ettiği sorusuna da cevap aranmaya çalışıldı.Müge Anlı tüpün dedantörünün çıkık olmasına karşın ocağın dört gözünün de açık olduğuna dikkat çekti.

Filiz Akyüz 20 Eylül’de Osmaniye’ye bağlı Kadirli’de tüp patlaması sonucu hayatını kaybetmişti.

Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (26 Ekim 2020 Pazartesi) ne oldu? Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu programda kayıplar bulunuyor, yıllardır sır olmuş cinayetler aydınlığa çıkarılıyor.

.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu