Televizyon

Müge Anlı Fatma Uzun dosyasını açtı… Görgü tanıklarından flaş açıklamalar

İzmir’in Kiraz ilçesinde yaşanan olay herkesin büyük tepkisini çekti. 30 yaşındaki Muammer Kaygısız 13 yaşındaki çocuk Fatma Uzun’u 55 gün önce kaçırarak alıkoydu. Görgü tanıkları, zorla olduğunu ifade ediyor.

Evlenmiş boşanmış ve beş yaşında bir çocuğu olan Muammer Kaygısız, köyde bir olay yüzünden sanık olarak yargılanıp daha sonra suçsuz bulundu. Bu olaydan bir hafta sonra da Fatma Uzun’u kaçıran Muammer Kaygısız‘dan 55 gündür haber alınamıyor.

Eğitimi, özgürlüğü ve çocukluğu elinden alınan Fatma Uzun ile ilgili bugünkü yayında şok bir gelişme yaşandı.

Muammer Kaygısız “Müge Anlı ile Tatlı Sert”in bugünkü programına Fatma Uzun ile birlikte çekilen fotoğraflarını gönderdi. Fotoğrafı yayınladıktan sonra Müge Anlı “Çocuğun kaç yaşında olduğu belli. Rezilliğin fotoğrafını çekmiş el ele kol kola birde bunu çeken biriside var” dedi. Fotoğrafı görünce çok sinirlenen Müge Anlı Fatma Uzun’un bir an önce bulunması gerektiğini söyledi. Fatma Uzun ve Muammer Kaygısız’ı görenlerin 155 polis ya da 156 jandarmayı aramalarını istedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu