Televizyon

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in başlayacağı tarih belli oldu

ATV’nin ekran yüzü Müge Anlı, koronavirüs tedbirleri nedeniyle programına ara vermişti. 2008 tarihinden bu yana hafta içi her sabah izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile ilgili en çok merak edilen soru ‘Müge Anlı ne zaman başlayacak?’ sorusuydu. Müge Anlı’nın ATV ekranlarında izleyicisiyle yeniden buluşacağı tarih belli oldu. İşte Müge Anlı’nın ekranlara döneceği o tarih.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 1 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, koronavirüs nedeniyle programına ara vermişti. Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri programın ne zaman başlayacağını merak ediyordu.. Nihayet Müge Anlı’nın ekrana dönüş tarihi belli oldu.

Sabah kuşağının en çok izlenen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, 1 Haziran Pazartesi günü atv ekranında kaldığı yerden, izleyicisiyle buluşacak.

Müge Anlı, uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatacak, kayıpları bulacak, aileleri kavuşturacak ve yeniden milyonları ekran başına toplayacak. Çocuk, genç, yetişkin yıllardır ailesinden haber alamayanlar, aile sevgisini tatma fırsatını yine Müge Anlı’da bulacak.

Her sezon yaptıklarıyla gündemi oluşturan Müge Anlı büyük başarılara imza atmaya devam edecek, yine suçluların peşinde, mağdurların yanında olacak.

Çok konuşulan, gündem oluşturan program Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran Pazartesi sabahı canlı yayınla saat 10.00’da atv’de!

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı