ManşetTelevizyon

Müge Anlı yine çözdü… Üvey babası tarafından öldürülen Ahmet’in cinayetinde kan donduran ifadeler

Üvey babası tarafından öldürülen 15 yaşındaki Ahmet’in annesi de tutuklandı. Ahmet neden üvey babası tarafından öldürüldü? Komşuların önemli açıklamalarının ardından bir cinsel istismar var mı yok mu sorusu aydınlanıyor? Anne hakkında komşular neler söylüyor. Üvey baba pikniğe götürmek bahanesiyle aldığı Ahmet’i nerede nasıl öldürdü? Ayrıntılar bir bir Müge Anlı da ortaya çıktı…

Talihsiz Ahmet’in cenaze namazı bugün kılınacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programında son dakika verilen bilgilere göre Üvey baba Müoştak M ve cinayete yardım ettiği iddia edilen arkadaşı Y.K. ile anne Elif M. tutuklandı.

1 yaşındayken annesi ile babası ayrılan talihsiz Ahmet tam 9 yıl sonra babasıyla ilk kez görüşüyor. Baba Mustafa Ali Coşkun canlı yayında oğluyla ilgili yaşadığı zorlu süreci anlatırken gözyaşlarını zor tuttu. Annesi ve dedesi tarafından kendisinden uzaklaştırıldığını söyleyen baba Coşkun, oğlunun gözyaşları içinde kendisine “Baba görüşmeyelim” demesini anlatırken zor anlar yaşadı. “Çocuğumdan ne istediler?” diyerek ağlayan baba annenin de ihmaline dikkat çekti. Bir daha evlenmeyen baba Mustafa Ali Coşkun, Ahmet’in kaybolduğunu sosyal medyadan öğrendiğini belirtti. İzne çıkarak oğlunu arayan Mustafa Ali Coşkun kara haberin gelmesiyle elinin kolunun bağlandığını belirtti. Olayın gerçekleştiği Pazartesi günü iki enişte ile evlerine gittiğini ve eski kayınpederinin düşmanca davrandığını belirtti. “Çocuığumu görmek için ne yapmam gerekiyor?” diye dedeye sorduğunu belirten Coşkun, üvey babanın yaptıklarını anlamış değilim dedi. “Bana dünyada cehenneme yaşattılar” diyen Coşkun gözyaşlarını zor tuttu.

Üvey baba çocuğun önce sevgisini kazanmış

Kuran kursu hocası olduğu belirtilen üvey abba Müştak’ın öncelikle Ahmet’in sevgisini kazandığını ve bu şekilde annesi ile evlendiği belirtililyor. Normalde hafta içi dedesi, anneannesi ve teyzesi ile yaşayan, hafta sonları annesinin yanına giden Ahmet’in yaşadıkları tüm Türkiye’yi ağlattı.

Müge Anlı’nın yaptığı en zor yayınlardan biri

Programda “Artık bu son olur, bundan daha beterini görmeyiz dediğimiz her an yeni birşey çıkıyor ve şok oluyoruz.” diyerek şaşkınlığını ve acısını dile getirdi.

Müştak M.’yi tanıyan birinin telefonunda çarpıcı ayrıntılar…

Programa bağlanan ve ismini vermeyen bir izleyici Müştak M.’nin kadınların peşinde olduğunu, saplantılı olduğunu ve onu çok iyi tanıdığını belirtti. Elif ablayı kafasına da takmıştı diyen izleyici, Müştak’ın Kemalpaşa’dan Menemen’e kovulup geldiğini ve sorunlu olduğunu, oradaki erkek yurdunda yaşananlardan dolayı “erkeklere karşı ilgisi” olduğu iddiasıyla geldiğini belirtti. “Kadınlara karşı saplantılı tutumun ardında başka hisler olabileceğini” belirten Arif Verimli’nin sözleri de bu telefonla teyit edilmiş oldu. İnsanlar onu tanımıyor, onun masum yüzünü tanıyorlar ama o saplantılı ve kaç yıllık ilişkileri bitirmeye çalışan biriydi diyen izleyici Kemalpaşa erkek yurdunda yaşananlar hakkında da soru işaretleri oluşturdu.

Eski Erkek yurdu öğrencisinden kan donduran itiraflar

Canlı yayına bağlanan bir öğrenci kendisinin öğrenci olduğu yıllarda gece yarısı zeki öğrencileri odasına çağırdığını belirterek işin ucunda başka durumlar olduğunu iddia etti.

Başa dön tuşu