Televizyon

Müge Anlı zirveyi kimseye bırakmıyor

Yapılan araştırmada Haziran ayında en çok haberi yapılan kadın kuşağı programı ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programı oldu. Müge Anlı, yine büyük bir başarının altına imza attı.

MÜGE ANLI’NIN BÜYÜK BAŞARISI

Destekten TR

Televizyon ekranlarında yayınlanan kadın programları içinde Müge Anlı’nın sunduğu “Müge Anlı ile Tatlı Sert”in zirvedeki rakipsizliği devam ediyor. Yapmış olduğu yayınlarla adından oldukça söz ettiren ve birçok olayın çözülmesine de yardımcı olan “Müge Anlı ile Tatlı Sert”in, yapılan araştırmada, Haziran ayını da hakkında çıkan toplam 88 haberle zirvede tamamladığı belirlendi.

Destekten TR

 

Destekten TR

Kadın programları 200’e yakın haber oldu…

TV kanallarının yayınladığı programların yazılı basında çıkan haberlerini kapsayan Interpress’in incelemesine göre, kadın programlarının yazılı basında toplam 191 haberle gündeme geldiği tespit edilirken, Esra Erol’un sunduğu “Esra Erol’da” isimli kadın programı 34 haberle ikinci sırada yer aldı. Alişan ve Çağla Şıkel’in sunduğu “Her Şey Dâhil” adlı program hakkında ise yazılı basına son bir ayda 24 haber yansıdığı belirlendi. Derya Baykal tarafından sunulan “İşin Sırrı Derya’da” isimli program ile alakalı yazılı basında 21 haber çıkarken Zuhal Topal’ın sunduğu “Zuhal Topal’la” adlı kadın programının ise son bir ayda yazılı basında 18 haberde kalması dikkat çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR