Televizyon

Müge Anlı’da gelinler köşeye sıkışınca birbirinin üzerine yürüdü

1,5 aydan beridir Müge Anlı’da masaya yatırılan Fatma Demir cinayetinde sona mı geliniyor? İki eltinin kaynana cinayetinde ilgisi veya bilgisi var mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te canlı yayında eltiler iyice köşeye sıkışınca, birbirlerine girdi. O görüntüler bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yayınlandı…

Güladiye ile Necla’nın ikili yüzleşmesinde Necla’nın ağzından kaçan “Kavga sonunda intihar etme kelimesini kullanmasaydı biz de bunu yapmazdık.”  cümlesi günlerdir tartışılıyor. Dünkü yayında gelinler Güladiye ve Necla canlı yayında milyonların önünde birbirlerine girdi. Kavgayı Avukat Rahmi Özkan araya girerek ayırdı.

Canlı yayın sonrasında yaşananlar bugünkü Müge Anlı programında yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=iUPvVGTKeDU

Eltiler Güladiye Demir ve Necla Demir bugün ifade vermek için Samsun’daydı. Canlı yayında verilen görüntülerde karakola çağrılan Hidayet’in gerginliği dikkat çekti. Babası ve kızkardeşiyle başbaşa görüşemediği için sinirlendiği gözlenen Hidayet ekiple birlikte gitmeyi önce reddetti ardından kabul etti. Avukat Rahmi Özkan Hidayet, Necla ve babaları Ali Akyol’un aynı arabada götürülmüş olmasını eleştirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=Shtu5gNrarc

31 Mayıs tarihli yayının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=qGfF1irIbqg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu