Televizyon

Müge Anlı’da şok! Canlı yayında cinayet itirafı geldi

Müge Anlı’da bir cinayet itirafı daha geldi. İki teyze oğlu arasında süren tartışmalar neticesinde cinayet itirafı geldi. Süleyman Kurt mu yoksa Yusuf Sipahi mi Himmet Okatan’ı öldürdü. Canlı yayında Süleyman, Himmet’i, Yusuf Sipahi’inin öldürdüğünü idida edince Yusuf Sipahi canlı yayına bağlandı.

Müge Anlı’nın programında bir cinayet itirafı daha geldi. Himmet Okatan cinayetinin aydınlanması için çalışan Müge Anlı’ya gelen konuk cinayeti itiraf etti. Himmet Okatan 1 Ağustos’ta Muğla’da öldürülmüş olarak bulundu. Okatan’ın eski eşi ve yeni eşi Müge Anlı’ya gelerek katili aramaya başladı. Müge Anlı yaptığı araştırmalar doğrultusunda Yusuf Sipahi ve Süleyman Kurt isimlerine ulaştı. Bugünkü yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan’ı Yusuf Sipahi’nin öldürdüğünü söyledi. Kurt; “Süleyman bana geldi. ‘Himmet’i öldürdüm attım. Arabasını da yakalım’ dedi. Cinayeti nasıl işlediğini de anlattı” itirafında bulundu.

Müge Anlı’nın programında yaşanan 4’üncü cinayet itirafı oldu. Canlı yayın sırasında Jandarma Yusuf Sipahi’ye almaya geldi. Telefonla canlı yayında konuşan Yusuf Sipahi jandarmanın kendisini götürmek üzere geldiğini ifade ederek telefonu kapattı.

Bahçelievler Polik Karakolundan gelen polis görevlileri de canlı yayında itirafçı Süleyman Kurt’u göz altına aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu