Televizyon

Müge Anlı’da yılların hasreti bitiyor, Abdüllatif Sahhabaz ailesine kavuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dün yayınlanan programının son dakikalarında annesini bulmak için gelen Abdüllatif Sahhabaz’ın teyzelerine ulaşılmıştı. Müge Anlı canlı yayında hasret sona eriyor. Anne gelebildi mi? Program devam ediyor. Müge Anlı Tatlı ile Sert’te bugün stüdyoda mutluluk rüzgarları esiyor.

Bugün ise Almanya’da yaşayan anne oğlunu bulan Müge Anlı’yı programdan önce arayarak Almanya’da olduğunu, “Oğlumu oralarda boynu bükük bırakır mıyım, olmazsa kalkıp geleyim.” dediği öğrenildi. Müge Anlı’da bugün Abdüllatif Sahhabaz hiç görmediği ailesi, teyzeleri, kuzenleri ile canlı yayında buluşuyor.

Müge Anlı annen gelmedi dedi Abdüllatif’e sonra şok hediyeyi sundu.

Ve anne stüdyoda. 40 yaşında olan Fatma Hanım, oğluna sarılarak hüngür hüngür ağladı. “Onun öldüğünü sanıyordum. Bana öldü dediler, ben oğlumu bırakır mıydım hiç, onu kaç yaşında doğurduğumu bile hatırlamıyorum. O benim evladım.” diyerek oğluna sarıldı.

Abdüllatif “Senin arkanda dağ gibi çocuğun var artık”

Ailesinin durumunun çok iyi olmadığını gören Abdüllatif Sahhabaz annesine “Bundan sonra hiç üzülme, senin arkanda dağ gibi çocuğun var artık. Her ay da sana para yollayacağım.” dedi.

Stüdyoda teyzeler, halalar, dayılar, yiğenler ile birlikte muhteşem bir duygu seli yaşandı.

Abdüllatif Sahhabaz annesi Fatma Kayın’ın izini buldu. 

Annesini aramak için Müge Anlı’ya başvuran Abdüllatif Sahhabaz canlı yayında hıçkıra hıçkıra sevinçten ağladı. Programı arayan teyze Rabia Yörük aradan geçen onca zamanda neler yaşandığını canlı yayında telefon bağlantısında anlattı. Abdüllatif teyzesini gözyaşları içinde dinledi. İşte ayrıntılar…

Babasının kim olduğunu bilmediğini belirten Rabia Yörük, Fatma Kayın’ın öz kızkardeşi olduğunu, Abdüllatif’in annesinin ise, İstanbul’da olduğunu daha doğru bilgileri ise Naile Teyzesinden öğreneceklerini bildirdi. Naile Hanım da bunun üzerine canlı yayına bağlandı.

Abdüllatif’in annesinin Alemdağ’da yaşadığını belirten Naile Teyze, diğer yiğenini telefonla aradığını ve diğer kardeşlerin Abdüllatif”in varlığından dahi haberleri olmadığını belirtti. Fatma Kayın’ın da telefona bağlanması bekleniyor.

Naile Hanım, kızkardeşi Fatma Kayın’ın hiçbir suçu olmadığını, bebeğin yüzünü görmeden onu büyüklerin sattıklarını ifade etti. Eğer o sıralar ben İstanbul’da olmasaydım, o bebeğe ben bakardım dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu