Televizyon

Müge Anlı’dan sürpriz program…İlk defa sunacak

ATV ekranlarında yıllardır Tatlı Sert programını sunan başarılı sunucu Müge Anlı, yaz sezonunda sürpriz bir yeni programla izleyicinin karşısında olacak. Müge Anlı yaz sezonu boyunca ATV ekranlarında yeni bir yarışma programı sunmaya hazırlanıyor.

“GÜVEN BANA” YARIŞMASINI SUNACAK

Yıllardır kayıp olaylarındaki başarılarıyla Türkiye’de adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Müge Anlı, yeni işini açıkladı. ATV ekranlarında yarışma sunacağını açıklayan Müge Anlı, farklı bir formatta ilk kez sevenlerinin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor.

ÜNLÜ OYUNCU TAMER KARADAĞLI SUNMUŞTU

11 yıldır sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dışına çıkacak olan ünlü sunucu, Tamer Karadağlı’nın 6 yıl önce sunduğu eski yarışma programı ‘Güven Bana’yı sunacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta sonu çekimlerin yapılmaya başlandığını dile getiren Müge Anlı, henüz yayınlanacak gün ve saatin belli olmadığını belirtti.

Bulduğu kayıplar, açığa çıkardığı cinayetler ve kavuşturduğu aileler ile izleyenlerinin gönlünde taht kurmayı başaran Müge Anlı’nın yeni programı şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu